אודות

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

שמי ישראל ישי אורנשטיין נשוי ואבא לארבע ילדים מתגורר בגליל העליון. מזה 21 שנה אני מאבחן ומטפל מרחוק בשיטות שונות שלמדתי ופתחתי הן בתחום רפואת הגוף והן בנפש במשך שנים, יש לי ידע ברפואה קונבנציונלית וברפואה משלימה כחלק מההשתדלות למצוא פתרונות להפרעות אנרגטיות המשפיעות על זרימת האנרגיה וחיוניות הגוף והנפש ומהלך החיים חיפשתי דרך יעילה וזריזה לנקות את הגופים האנרגטיים ואת הילת האדם והתחלתי לבצע הסרות באמצעות עופרת – דבר שמוכר שנים רבות בעולם כדרך יעילה ביותר להסרת עין הרע ובקבלה היהודית מוכרת העופרת כמושכת רחמי שמיים, נדהמתי לגלות שהעופרת פועלת מהר בתחומים שונים ולעיתים אין צורך בטיפול בנושא לאחר ההסרה בעופרת.
למעשה על ידי העופרת ניתן להסיר חסימות קללות כישופים עיכובים קנאה פחדים חרדות והפרעות אנרגטיות שונות שמגיעות מהעולם שלנו ואף מחוצה לו. משיכת רחמים בנושאים שונים והמשכת מזל טוב והצלחה, ניקוי של "הכאב שבאהבה" ביחסים ותחומים שונים.
לפי הצורך והמקרה אני בודק לאחר ביצוע הטיפול בעופרת האם יש צורך בחיזוק וטיפול אנרגטי מרחוק בו אני מבצע חיזוק של השדות האנרגטיים של האדם והזרמת אנרגיה בנקודות מרכזיות במערכת האנרגטית על מנת ליצור איזון והתחלת תהליך של ריפוי עצמי